Simpra: Yeni nesil restoran, otel ve ödeme çözümleri

Simpra, sahip olduğu teknoloji ve inovasyon ile yeme-içme ve konuk ağırlama sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimleriyle harmanlanan bir işletme yönetimi hizmeti sağlıyor.

Simpra, 30 yılı aşan tecrübesiyle restoran ve otel işletmeleri için geliştirdiği yazılımlar ile ödeme işleme, sipariş, rezervasyon vb. uçtan uca işletme yönetimini kolaylaştıran yenilikçi çözümler sunan bir Ar-Ge Merkezidir.

Otel, restoran ve ödeme çözümleri gibi sunulan tüm ürünlere 7 gün 24 saat destek operasyonuyla öne çıkıyor. Ana ürünü olan POS Sistemi ile artık ödeme işleme, çevrimiçi sipariş, rezervasyonlar ve daha fazlasını içeren uçtan uca işletme yönetim sistemi sunuyor. Restoran ve otel yönetimi teknolojisini herkes için erişilebilir ve kolay hale getiriyor.

Simpra Çözümleri

Restoran ve kafe otomasyonu için işletmelerin ihtiyacı olan çözümler sunuluyor. SimpraPOS sistemi ile müşterilerin sipariş detayları, işletmedeki dolu ve boş masalar, oluşturulan çekler, alınan paket ve masadan siparişler anlık olarak görüntüleniyor. Ayrıca, GetirYemek, Trendyol Yemek ve Yemeksepeti gibi yemek sipariş platformlarıyla entegre oluyor, kolayca paket servis siparişi alabiliyor.

Simpra Çözümleri

İnternet bağlantısının kesilmesi durumunda sanal POS’un çevrim dışı çalışma özelliği devreye giriyor. Bu sayede restoranın operasyonu aksamıyor. Logo ve Netsis gibi muhasebe yazılımlarıyla entegre çalışarak, tüm satışların otomatik olarak muhasebe sistemine düşmesini sağlıyor.

Simpra’nın sahip olduğu çözümlerden biri olan el terminalleri, siparişin alınmasından ödemenin gerçekleştiği ana kadar hizmet kalitesinin artmasında için önemli rol oynuyor. Sahip olduğu Simpra Mutfak Sipariş Sistemi ile mutfak personelinin, masadan, gel-al ve paket servis siparişlerini, mutfakta yer alan ekran üzerinden kolaylıkla yönetmesini sağlıyor.

Ayrıca sunduğu çözümlerden biri olan QR Menu Order, Covid-19 pandemisi sürecinde, restoran ve kafelerde temassız sipariş ve ödeme dönemini başlatan yenilikçi bir üründür. SimpraPAY ile NFC özelliği olan Android işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlar, tabletler ve POS terminallerini ödeme terminaline dönüştürülüyor. Simpra Loyalty ile mobil uygulama üzerinden özel indirim, kampanya ve fırsatlar sunarak sadık müşteriler edinme ve müşteri ilişkilerini güçlendirme imkanı da tanıyor.

Inventory ile satın alımlar, stoktaki ürünler ve raporlar tek bir sistem üzerinden takip edebiliyor. Check&Place sayesinde günün her saati için masa rezervasyonu alınabiliyor, alınan rezervasyonlar kolaylıkla yönetiliyor. İşletmeye ait satış, ödeme tipi, ürün ve özet raporlara detaylı bir şekilde anlık olarak Simpra Insight mobil uygulaması üzerinden erişim sağlanıyor.

Otel Otomasyonu

Otel Otomasyonu

PMS ile otel rezervasyonları kolayca yönetiliyor, hizmet sunuluyor ve karlılık artıyor. 60’tan fazla acenteye entegre çalışan Booking ile alınan rezervasyonlar, anlık olarak PMS sisteminde görülüyor. Her ölçekten işletmeler için geliştirilmiş otel otomasyonu çözümleri ile otel yönetimi de kolaylaştırılıyor.

Online rezervasyon motoru ile otelin web sitesinden alınan rezervasyonlar artırılıyor. Böylece girişim, OTA’lara yüksek komisyonlar ödemekten kurtarıyor. Farklı oda tiplerine özel fiyat formülleri tanımlanabiliyor ve tek fiyat formülüyle tüm oda fiyatları otomatik olarak güncelleniyor.

Misafirlerin profil istatistikleri sistemde kayıtlı tutularak, konaklama sürelerine ve dönem bilgilerine ulaşılıyor.