Banka Bakiyem: Tüm banka hesaplarını tek ekranda görüntüleyen girişim

Banka Bakiyem uygulaması ile banka hesaplarındaki tüm TL, $, € ve diğer para birimleri ile, vadeli ve vadesiz hesapların anlık bakiyesi tek bir ekranda görüntülenebiliyor.
Banka Bakiyem: Tüm banka hesaplarını tek ekranda görüntüleyen girişim

Banka Bakiyem, bankalarla uyumlu olarak çalışarak, bütün hesapları anlık olarak görüntüleyebilen bir hizmet veriyor. Hesaplar, ister internetteki tüm tarayıcılardan, ister mobil cihazlarından, ya da Uyumsoft ERP ve EkoTicari ile tam entegre olarak veya diğer kullanılan yerli ve yabancı ERP yazılımları ve ticari programıyla entegre edilerek anlık görüntülenebiliyor.

Banka Bakiyem, Müşteri Yöneticisi, Finans Yöneticisi, Finans Analisti, Finans Görevlisi, Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı, Müşteri Yöneticisi, Muhasebeci ve Şirket Sahibi pozisyonlarında çalışan kişilere hizmet sağlamayı hedefliyor.

Uygulama ile bankalardaki tüm hesaplar anlık olarak görülebiliyor, yetkilendirme ile çalışanların sadece istenilen hesapları görüntülemesi sağlanabiliyor. Banka Bakiyem’e cep telefonu, tablet ve bilgisayardan erişim sağlanabiliyor.

Banka Bakiyem’de hangi bankalar var?

Banka Bakiyem, Akbank, Albaraka Türk Katılım Bankası, Alternatif Bank, Anadolubank, Burganbank, DenizBank, Emlak Katılım, FibaBanka, QNB Finans Bank, Türkiye Garanti Bankası BBVA, Türkiye Halk Bankası, IngBank, Türkiye İş Bankası A.Ş., Kuveyt Türk, OdeaBank, ŞekerBank, Türk Ekonomi Bankası (TEB), Türkiye Finans Bankası, Vakıf Katılım, Türkiye Vakıflar Bankası, Yapı Kredi, T.C. Ziraat Bankası, Ziraat Katılım Bankası ile uyumlu olarak çalışıyor.

Yerli finans girişimi, farklı şirketlere ait hesapları da tek uygulama altında topluyor. Aynı zamanda, firma sınırlaması olmadan sınırsız firma takibini gerçekleştiriyor. Sadece bakiye değil, belirlenen tarihlerdeki hesap hareketleri de görüntüleniyor, vadeli ve vadesiz hesapları, ayrı ayrı tek bir ekranda incelenebiliyor ve TL, $, € ve diğer tüm para birimlerindeki banka hesap bilgileri eklenebiliyor.

Finans uygulamasında hesap güncellemeleri belirli aralıklarla otomatik olarak yapılıyor. İstenilen her an manuel olarak da güncelleme yapabiliyor, hesap hareketi ve bakiye tutarı görüntülenebiliyor.

Uygulamayı kullanmak isteyenler için, banka-müşteri arasında gizlilik sözleşmesi yapılıyor. Aynı şekilde, Uyumsoft ve müşteri arasında da yapılan sözleşme içeriğinde 6 no‘lu madde olan ‘Bilgi Gizliliği Sağlanması’ maddesi mevcuttur. Uyumsoft Bilgi Sistemleri’nin genel ilkesi gereği ve sahip olduğu kalite sertifikasyonu kapsamında yaptığı her sözleşmesinin içeriğinde veri bilgi gizliliği maddeleri bulunuyor. Bu sayede, müşteriler güvenlik sözleşmesiyle bilgilerini güvenli şekilde tutabiliyor.