EKOS: İş organizasyonları için etkileşim platformu

EKOS, hepsi bir arada bir etkinlik, ağ ve konuşma platformudur. AI tarafından desteklenen platform, profesyonellerin kuruluşlarının içinde ve dışında buluşmalarına ve daha hızlı ilişkiler kurmalarına yardımcı oluyor.
EKOS: İş organizasyonları için etkileşim platformu

Pandemi döneminin hayatımıza yön verdiği konulardan biri olan iş dünyasında, uzaktan çalışma ve hibrit çalışma modelleri sıkça tercih edilmeye başlandı. Bu nedenle EKOS, profesyonel ilişkiler kurulması için gerekli olan ihtiyaçlara yönelik bir networking platformu kuruyor.

Yüz yüze ve sanal etkinlikler düzenlemek, barındırmak ve bunlara katılmak için alan kullanımı sağlıyor ve toplulukla sohbetler ve ağlar kurmak için alt alanlar oluşturarak alanı birden fazla grupta düzenleme imkanı sağlıyor. Aynı zamanda bu profesyonel etkileşim platformunun toplulukları evinde gibi hissettirecek ve onlar için etkinlikleri, yeni üye girişlerini ve ağ oluşturmayı verimli bir şekilde yönetecek özellikleri bulunuyor.

Tüm sanal ve yüz yüze etkinlikleri tek bir platformda barındırıp yöneterek gerçek zamanlı ağ oluşturma deneyimi ile tüm etkinliklerde katılımcılar arasında daha iyi bağlantılar kurmaya da yardımcı oluyor. Etkileşimde artış sağlayan bir ağ deneyimine sahip olan EKOS, hedef kitlesini veya işi büyütmenin, fikir ve görüşleri paylaşmanın veya yeni insanlarla bağlantı kurmanın bir yolunu arayanlar için hizmet veriyor.

EKOS, yapay zeka teknolojisi ile yüksek kalitede videolar ve sesler sunuyor

EKOS, yapay zeka teknolojisi ile yüksek kalitede videolar ve sesler sunuyor

Türk girişimci Melis Dural tarafından ABD’de kurulan ve Boston, New York, Londra, Miami, Philadelphia ve İstanbul ofislerinde çok kültürlü ekiplerin çalıştığı EKOS, yapay zeka eşleştirme algoritması ile iç görüyü merkeze alan etkileşim fırsatı sunuyor.

Kendi iş topluluklarını oluşturmayı sağlayan platform, bireysel açıdan aynı sektörde olan veya benzer alanlara ilgi duyan kullanıcıların profesyonel hedefleri ile aynı profilleri yapay zeka teknolojisiyle eşleştiriyor. Kullanıcılar, video ve audio masalar (Table) oluşturup düşüncelerini, görüşlerini, birikimlerini ve mesajlarını kitleleriyle paylaşıyor ve çalışanlar arasında bağlantı kurulmasını sağlıyor. Ayrıca, kurumsal (B2B) çözümleri sunan platform, kurum içi etkileşim yönetimi ve topluluk yönetimi gibi fonksiyonlar sunuyor.

Salon kullanıcı deneyimiyle anlamlı bağlantılar kuruluyor ve planlanmış veya isteğe bağlı 1:1 toplantılarla ağa bağlı kalınıyor. Dosya paylaşımı ve konum paylaşımı gibi özellikleri bulunan EKOS, 1:1 toplantılar ve grup aramaları için gün ve tarih belirleme seçeneklerine de sahip.