Evital: Yeni nesil sağlık çözümleri sunan platform

Evital, kişiselleştirilmiş, önleyici ve kapsamlı sağlık yaşamıyla sağlık çözümü arayan bireyler, sağlık profesyonelleri ve diğer sağlık hizmeti sunan paydaşları bir araya getirmeyi hedefleyen dijital sağlık ekosistemi sunuyor.
Evital: Yeni nesil sağlık çözümleri sunan platform

Sağlık çözümlerinin insana uyumlandığı yeni bir sağlık anlayışıyla kurulan ve Eczacıbaşı Topluluğu’nun ürünü olan Evital, çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın öncüsü olma vizyonuyla toplum sağlığına katkıda bulunmayı önceliklendiriyor. 

Her insanın sağlıklı yaşam hakkını düşünerek ortaya çıkan platform, sağlıklı olmak ve sağlıklı kalmak isteyen bireyler, sağlık profesyonelleri ve sağlık hizmeti sunanlar için yeni sağlık ekosistemi sunuyor.

Google Play ve Play Store üzerinden indirilen uygulama, doktor araştırma, sağlıklı yaşam ve yakında gelecek laboratuvar & sağlıklı yaşam ve “Neyim Var?” hizmetlerini sunuyor. Ayrıca, takvim ve randevu yönetimi, yüz yüze ve online görüşme, danışan takip sistemi, hizmet ve süreç yönetimi ve profil ve içerik yönetimi de sunuyor.

Evital, sağlık hizmeti sunanlar ve sağlıklı kalmak isteyenlere neler sunuyor?

Evital, sağlık hizmeti sunanlar ve sağlıklı kalmak isteyenlere neler sunuyor?

Ağustos 2022 itibariyle Uzaktan Sağlık Bilgi Sistemi Akreditasyonu alan ilk yazılım şirketlerinden biri olan Evital, sağlık profesyonelleri ve sağlık hizmeti sunanlar için;

  • Çalışma takvimi ve görüşme seçeneklerinin sağlık profesyoneli tarafından belirlenmesi
  • Hasta ve danışanın izniyle kayıtlara bir yerden erişim
  • Hem online hem yüz yüze görüşme imkanı
  • Sadece görüşmelerin değil; takvim, arşiv gibi farklı süreçlerin de bir uygulama üzerinden zahmetsizce yönetimi

Ayrıca, sağlıklı olmak ve sağlıklı kalmak isteyen bireyler için de;

  • Yeni bir hayat, yeni bir sağlık anlayışı
  • Açık sağlık ekosisteminde, kendine uygun ve doğru alternatifler arasından şeffaflıkla karar verebilme olanağı
  • Lokasyondan bağımsız, sağlıklı yaşam evrenine kolay erişim
  • Her bir bireyin ihtiyacı doğrultusunda yolculuğunu kolaylaştıracak dijital çözümler sunuyor.

Danışan takip sistemi, online görüşme altyapısı, takvim yönetimi, ödeme ve fatura yönetimi özellikleri ile günlük iş rutininizi dijitale taşımayı sağlayan uygulamaya hem web sitesi hem de mobil uygulama üzerinden ulaşılıyor.

Sağlık hizmeti almak isteyenler üyeliklerini oluşturduktan sonra ilgili uzmanlık dalından seçtikleri sağlık profesyonelinin (doktor, diyetisyen, psikolog) takvimini inceleyerek uygun tarihe randevularını hızlıca oluşturabiliyor ve online veya yüz yüze görüşebiliyor.