fiCommerce: Uçtan uca e-ticaret çözüm sağlayıcısı

fiCommerce, e-ticaret operasyonlarını tek çatı altında yürüterek yüksek müşteri memnuniyetini garanti ediyor ve hem markalar hem de KOBİ'ler için entegre hizmetleriyle uçtan uca tüm e-ticaret süreçleri sağlıyor.
fiCommerce: Uçtan uca e-ticaret çözüm sağlayıcısı

fiCommerce, e-ticaretin dijital ve lojistik süreçlerini yürütüyor, markalarla müşterileri arasındaki iletişimi en iyi şekilde sürdürecek bir fırsat sağlıyor. Böylece markalar ürünleri ile ilgili tasarım, tedarik gibi konulara odaklanma ve stratejilerini geliştirme fırsatı buluyor.

1835’ten bugüne uzanan köklü bir geçmişe sahip Alman yatırımcı Bertelsmann SE & Co. KGaA sponsorluğunda, global deneyimi ve lokale özel yaklaşımıyla hizmet veren şirket, entegre hizmetler altyapısı ile e-ticarete yüksek standartlı ve hızlı başlama, tüm operasyonları fiCommerce orkestrasyonu ile tek çatı altında yöneterek müşteri memnuniyetini garantileme, Türkiye’nin en güçlü e-ticaret lojistik altyapısı üzerinden operasyonları zahmetsizce yönetme ve merkezi e-ticaret yönetimi ile tüm süreçleri kolayca takip etme fırsatı sunuyor.

fiCommerce Özellikleri

fiCommerce Özellikleri

Markalar, üreticiler ve KOBİ’ler için uçtan uca e-ticaret çözümleri sunan girişim, aşağıdaki kategorilerde hizmet veriyor:

  • Web sitesi tasarımı
  • E-ticaret ve pazar yerleri mağaza yönetimi
  • E-ihracat ve global e-ticaret çözümleri
  • E-ticaret lojistiği
  • Müşteri hizmetleri yönetimi
  • Müşteri şikayet yönetimi
  • Çağrı merkezi yönetimi hizmetleri

fiCommerce’ün yetkin bilgi teknolojileri uzmanları, en çok tercih edilen bulut ve hosting çözümleriyle web site kurulumu yapıyor. Web sitesinin kolayca kullanılması ve şık bir görünüme sahip olması için UX/UI geliştirmeleri de yapıyor. Eve teslimatın yanı sıra teslimat noktaları hizmeti, aynı gün teslimat, randevulu teslimat gibi alternatif teslimat yöntemleri de sunuyor.

Online mağazaların yüksek performans göstermesi için ürün yönetimi, en iyi fiyat analizi, kategori belirleme, özel gün kampanya yönetimi, ölçümleme ve raporlama gibi birçok farklı faaliyet gerekiyor. fiCommerce ise markaların dijital dünyadaki görünürlüğünü artırmak ve tüm avantajları yakalamak için hem markaların sitesindeki hem de alışveriş sitelerindeki e-ticaret mağazalarını eş zamanlı yönetiyor.

Çağrı merkezi çalışanları, sosyal medya uzmanları ve şikayet yönetimi ekibi markaları en iyi şekilde temsil ediyor. Anket çalışmaları ise müşterileri daha iyi anlamalarını sağlıyor. Farklı büyüklükte birçok markanın uluslararası arenada tüketicilerle buluşması yeni satış kanallarının oluşturulması, markalaşma ve büyüme anlamında büyük fırsatlar sunuyor. Bu girişim sayesinde markaların kendi ana dilinde anlaşabileceği bir ekip ile, Avrupa operasyonları için güçlü lojistik altyapısı sunuluyor.