HiDoctor: Sağlık hizmetlerini dijitalleştiren sağlık asistanı

HiDoctor, uzman psikolog, diyetisyen, veterinerleri bir araya getiren; aynı zamanda laboratuvar ve evde bakım hizmetleri sağlayan bir sağlık teknoloji girişimidir.
HiDoctor Sağlık hizmetlerini dijitalleştiren sağlık asistanı

Sağlık hizmetlerini tek bir çatı altında erişilebilir ve uygun fiyatlı hale getirmek amacıyla yola çıkan HiDoctor, online danışmanlık sağlıyor.

Sağlık hizmetlerinden yararlanmak isteyenler için HiDoctor; İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Aydın (Kuşadası), Bursa ve Muğla’da hizmet veriyor.

HiDoctor'ın online ve adreste olmak üzere iki farklı hizmet alanı bulunuyor. Online Sağlık Hizmetleri kapsamında; online psikolog, online diyetisyen ve online veterinerlik hizmetlerimizden faydalanılabiliyor. Adreste Sağlık Hizmetleri kapsamında; evde ya da istenilen adreste tüm tıbbi tahliller ve Covid testleri yaptırabiliyor, aynı zamanda evde bakım hizmetlerinden de (hemşire, doktor, refakatçi) faydalanılabiliyor.

Online psikolog hizmetlerinde; anksiyete, cinsellik, depresyon, fobi, panik atak, uykusuzluk ve stres alanlarında danışmanlık sağlanıyor. Online diyetisyenlikte ise, vitamin eksikliğinden diyet programlarına; sağlıklı yemek tariflerinden evde spor önerilerine kadar pek çok konu üzerinde duruluyor.

Online veterinerlik hizmetlerinden faydalanmak isteyenler ise; kedi ve köpeklerin ihtiyacı olan rutin protokoller, beslenme ve aşı, sindirim sistemi problemleri, diş hastalıkları gibi konularda danışmanlık alabiliyor.

Mobil uygulaması da bulunan sağlık hizmeti, sahip olduğu medikal laboratuvarla, diyabet, cilt, böbrek ve üre, kanser, cinsel sağlık, mide ve sindirim, alerji, iskelet sistemi, hamilelik alanlarında testler yapıyor. Hizmetten yararlanmak isteyenler ayrıca, çeşitli temel check-up ve PCR testlerinden de yararlanabiliyor. Laboratuvar testlerinde özel sağlık sigortası da geçiyor.

HiDoctor nasıl kullanılır

HiDoctor nasıl kullanılır?

Online veya evde sağlık hizmetlerinden faydalanmak için uygulama veya site üzerinden kayıt oluşturmak gerekiyor. Ardından almak istenilen sağlık hizmetini, danışmanı ve uygun olduğu gün / saat aralığını seçerek hizmetten yararlanılabiliyor. Alınacak hizmetten önce kart bilgisiyle ödeme yapılarak alınan hizmet kullanılmaya başlanıyor.

HiDoctor, online diyetisyenlikte ücretsiz ilk görüşme fırsatı, online psikolog danışmanlığında ilk seansın yüzde 25‘i hediye avantajı ve Covid ve PCR testlerinde yüzde 10 indirim sunuyor.