YıkaGel: Çamaşır yıkama hizmeti veren yeni nesil dijital ev yardımcısı

YıkaGel, çamaşır yıkamaya ve ütülemeye zamanı olmayan bireyler için çamaşır yıkama hizmeti veren yeni nesil dijital ev yardımcısı.
YıkaGel: Çamaşır yıkama hizmeti veren yeni nesil dijital ev yardımcısı

YıkaGel, uygulama kullanıcılarının evinden aldıkları çamaşırları 9 KG kapasiteli, Arçelik marka çamaşır makinelerinde yıkayarak bireylere kendilerine zaman yaratma imkanı sunuyor.

Çamaşırlarının nasıl kokmasını istemelerine göre yumuşatıcı seçme imkanı tanıyan uygulama, hizmetten yararlanmak isteyenlerin çamaşırlarını evinden alıp temizleme sürecinden sonra tekrar evine bırakıyor.

İstanbul’da yer alan bu hizmete ulaşmak için sitelerinden üyelik oluşturmak gerekiyor.

YıkaGel’in sipariş aşamaları

Kullanıcılar ilk adımda, kirli çamaşırlarını bir araya getirerek teslim etmek için hazırlıyor ve istedikleri güne talep oluşturabiliyor. İkinci adımda YıkaGel, talep edilen teslim alma süresinde siparişi oluşturan kullanıcıların evinden çamaşırlarını alıyor. Üçüncü ve son adımda ise, çamaşırlar yıkanarak 24 saat içerisinde teslim ediliyor.

YıkaGel'in sipariş aşamaları

YıkaGel hizmet fiyatları

Çamaşır yıkama, ayakkabı yıkama ve ütü hizmetleri bulunan markanın paket fiyatları şöyle:

Çamaşır yıkama: En fazla 5 çanta çamaşır seçilebiliyor. Her bir eklenilen torba 9 kg'dır. Her bir eklenilen torba fiyatı 50 TL.

Çamaşır yıkama – ütü: Çamaşırlar, firmanın kullanıcılara getireceği çamaşır torbalarına doldurarak kuryeye veriliyor. Bu çamaşır torbaları 9 KG’lık ev tipi çamaşır makinesinin alabileceği çamaşır miktarına göre üretilmiş Torba, ağzına kadar doldurulabiliyor. Bir torbada ütülenecek malzeme ise en fazla 3 adet seçilebiliyor. Bu iki hizmetin fiyatı 100 TL.

Ütü: Ütü hizmetine 3 parça kıyafet dahil ve çamaşır yıkama hizmetine ek olarak alınabiliyor. Ütü için teslim alınan ürünler kumaş türüne uygun olarak ütüleniyor ve katlanarak teslim ediliyor. 3 parça ütü fiyatı 50 TL.

Ayakkabı yıkama: Spor ayakkabılar için geçerli olan bu yıkamayla kullanıcılar, firmanın bilmesi gerekenleri sipariş notuna yazarak hizmetten yararlanabiliyor. Tek ayakkabı yıkaması için fiyat 50 TL.

Kullanıcılarına özel indirim ve hediye dönemleri olan YıkaGel, fırsatlarını Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarından duyuruyor. Tek seferde 5 dolu torba ve 5 ayakkabı yıkama sağlayan hizmet, kapasitelerini ilerleyen süreçte arttırmayı planlıyor.