Midas’ta artık masrafsız Borsa İstanbul işlemleri başladı

Midas, yatırım hesabıyla hesap işletim ücreti, saklama ücreti gibi masraflar olmadan Borsa İstanbul’daki tüm Türk şirketlerine yatırım yapma seçeneği sunuyor.
Midas, Borsa İstanbul'u bünyesine katıyor

Komisyonsuz Türk ve Amerikan hisse senedi alım satımına odaklanan Midas, SASA, Ereğli, Türk Hava Yolları, Migros gibi büyük Türk şirketlerinin bulunduğu Borsa İstanbul’da yatırım yapma imkanı tanıyor.

Amerikan Borsaları ve Borsa İstanbul‘a (BIST) dair canlı piyasa verilerine anlık ve ücretsiz ulaşma hakkı tanıyan uygulama, hesap işletim ücreti ve saklama ücretini hiçbir masraf yapmadan sunuyor. Ayrıca; kullanıcılar, Borsa İstanbul’daki tüm alım satım işlemlerini yıl sonuna kadar komisyonsuz gerçekleştirecek.

Midas’ta VİRMAN işlemleri de gerçekleştirilecek

Kullanıcılar, başka kurumlarda olan BIST hisselerini taşıyabilecek. Midas üzerinden hisse senedi taşıma – VİRMAN işlemleri için ilk BIST yatırımı yapmak ya da takip listesine hisse ekledikten sonra uygulama içindeki yönlendirmeleri takip edebilecek.

Böylelikle farklı platformlardaki hisselerini artık bir noktada toplayabileceksiniz. Midas, bu özelliği ile birlikte hem hisselerin yönetilmesini kolaylaştıracak hem de bünyesine yeni kullanıcılar eklemiş olacak.

Midas’ın Kulakları Spotify’da

Yeni yatırımcılar için güncel finansal içerikler üreterek finansal okur-yazarlık seviyesini yükseltmeyi ve yatırımcıların kendi kendilerine yetecek pozisyona gelmelerini hedefledikleri podcast yayını olan “Midas’ın Kulakları”, Spotify üzerinden gerçekleştiriyor.

Midas Akademi, farklı finansal okuryazarlık seviyelerindeki kullanıcıları bilgilendirmek ve yatırımla ilgili sorularına cevap bulmak için faaliyet gösterecek.

"Midas'ın Kulakları" Spotify'da