PayBull: Finansal teknolojiler hizmeti veren girişim

Paybull, sanal POS, Link ile ödeme alma, mobil POS, manuel POS ve abonelik yöntemi hizmetlerini şirketler ve müşteriler için sağlayan bir finansal teknoloji hizmeti veriyor.
PayBull: Finansal teknolojiler hizmeti veren girişim

2018 yılında kurulan PayBull, başta sanal POS olmak üzere müşterilerinin ödeme sistemleri alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet sunan ve global yüksek güvenlik standardı olan PCI-DSS sertifikasına sahip bir finansal teknolojiler hizmeti sunuyor.

Yüksek güvenlikli, hızlı, erişilebilir ve kullanımı kolay arayüzlere sahip ürünleri ile internetten alışverişi kolaylaştırarak, hem son kullanıcılar hem üye işyerlerini dijitalleşen ekonomiye en doğru ve rekabetçi şekilde adapte etmeyi öncelikli hedefi olarak belirleyen PayBull, e-ticaretin tüm aşamalarında müşterilerini destekliyor. PayBull, sanal POS, Link ile ödeme alma, mobil POS, manuel POS ve abonelik yöntemi hizmetlerini sağlıyor.

Sanal POS ile bankalarla tek tek anlaşma yapmaya gerek kalmadan, en uygun komisyon oranlarıyla ertesi gün ödeme alınabiliyor. Tek entegrasyon ile tüm banka kartlarından 12 aya varan taksitlerle ödeme alınıyor ve Sanal POS ile 24 saat içinde en uygun komisyon oranları ile online satış yapılıyor.

Web sitesine ya da hiçbir entegrasyona gerek kalmadan sosyal medya veya tüm dijital platformlardan satış yapılabiliyor ve ödemeler sorunsuz alınabiliyor. Satıcılar, tek bir panelden, verdikleri hizmetin ya da ürünün bilgilerini girerek linki oluşturuyor, oluşturdukları linki hızlı ve güvenli bir şekilde müşterileriyle paylaşıyor ve ödeme alabiliyorlar.

Kullanıcılar, saha satışlarında ödeme almanın en kolay yolu olan Mobil POS ile POS cihazı ve POS maliyeti olmadan, akıllı telefon veya tableti POS cihazına çevirebiliyor ve tahsilatlarını alabiliyor. Sanal POS’un uygun komisyon oranları ile başvuru yaptıktan 24 saat sonra ödeme almaya başlanılıyor. Tek entegrasyon ile tüm banka kartlarından 12 aya varan taksitlerle ödeme sağlayan mobil POS, en uygun komisyon oranlarını sağlıyor.

PayBull Manuel POS ile hiçbir entegrasyona ihtiyaç duymadan direkt olarak üye işyeri panelinden ödemeler yönetilebiliyor. 3D güvenliği ile fiziksel POS masrafından kurtarıyor. Güvenli kart saklama özelliği sayesinde, müşteriler her alışverişinde kart bilgisini yeniden girmek zorunda kalmıyor.

PayBull, Magento, WordPress, PrestaShop, WHMCS, Nopcommerce ve Opencart entegrasyonlarını kullanıyor.