Popile: Kişiselleştirilmiş video alma platformu

Popile, ünlüler ve hayranlarını tek platformda birleştirerek doğum günü, özel günler, evlilik teklifleri gibi günlerde hayranlarına kişiselleştirilmiş videolar göndermelerine imkan sağlıyor.
Popile: Kişiselleştirilmiş video alma platformu

2020 Aralık’ta kurulan ve şu an itibariyle 200‘den fazla ünlünün dahil olduğu bir ünlü-hayran etkileşim platformu ve medya organizasyonu olan Popile serüveni, kurucu ortaklardan Mete Acar‘ın doğum gününde arkadaşından aldığı bir ünlünün doğum gününü kutladığı video fikriyle ortaya çıktı.

Kurucu Ortakları Mete Acar, Ertuğrul Uçar, Kemal Tepret, İsmet Berkay Çelik ve Oğulcan Tümdoğan olan ünlü-hayran etkileşim platformu, insanların doğum günü, evlilik teklifi gibi özel anlarında hayranı oldukları ünlüler tarafından aldıkları video, görüntülü görüşme, tişört, bardak, özel içeriklerin hayatlarında anlatacakları güzel bir anı olarak kalması hedefiyle hizmet veriyor.

Popile’nin hizmetlerinden yararlanmak için kategoriler arasından istenilen ünlüler belirleniyor, göndermek istenilen mesaj yazılarak sevdiği ünlü için video talebi oluşturuluyor ve video seçilen ünlü tarafından kısa süre içerisinde gönderiliyor.

Kişiselleştirilmiş video alma platformunda, Azerbaycan AZ, Ekran Yüzleri, Kolpaçino, Müzisyenler, Nostalji Kuşağı, Spor Dünyası, Survivor, Trend, Yeni Gelenler, Öne Çıkanlar, İçerik Üreticileri ve geçtiğimiz günlerdeki yazımızda bahsettiğimiz yeni eklenen Fenerbahçe kategorileri bulunuyor.

Popile’de ayrıca, yeni gelen ünlülere özel yüzde 10 özel indirim bulunuyor. Platformda, ünlüler ile en fazla 5 kişinin katılabileceği videolu görüşme, 48 saatte teslimat ve kurumsal iş birliği bulunuyor. Ünlülerden alınan bu videolar veya gerçekleştirilecek görüntülü görüşmeler, minimum 110 TL‘den başlıyor ve maksimum 2.550 TL‘ye kadar fiyatlandırmalar bulunuyor.

Serdar Ortaç, Alişan, Hande Yener, Şafak Sezer, Rüştü Reçber gibi isimlerin olduğu Popile, hediye edilen her videoda Haçiko, SMA Derneği, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği, Alzheimer Derneği gibi sivil toplum kuruluşlarına bağışta bulunarak iyilik hareketi oluşturmayı da hedefliyor.

Hayvanlar için de mama yardımında bulunduklarını belirten Popile, kampanyaları fiziksel etkinliklere dönüştürerek sosyal girişim yaklaşımını benimsemek istiyor.