Skala: KOBİ’lerin ihtiyaçlarına yönelik kullanıcı dostu CRM yazılımı

Skala, 2021 yılında kurulan ve Türkiye ekonomisini oluşturan orta ve küçük ölçekli işletmelerin iş yönetim ve planlamalarını yapmalarını sağlayan çok yönlü bir CRM yazılımıdır.
Skala: KOBİ'lerin ihtiyaçlarına yönelik kullanıcı dostu yazılım

Skala, KOBİ'ler için üretim süreçlerini taşımayı düşük maliyet ve en az efor ile kullanabilecekleri bir çözüm sunarak dijital dönüşüme katılmalarını sağlamayı hedefliyor.

Bu yazılım hizmeti, Klasik ERP programlarından farklı olarak kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanıcının ihtiyacı olan tüm işlemleri birkaç tıklama ile gerçekleştirme amacıyla yola çıkıyor.

KOBİ'lerin ihtiyaç duydukları stok, envanter, sipariş takibi ve planlaması hizmetlerini başka bir sisteme ihtiyaç duymadan inovatif bir şekilde sunan Skala, şirketlerin işlerini geliştirmelerini ve daha ileriye taşınmalarını amaçlıyor.

Skala nasıl çalışıyor?

Skala’dan yararlanabilmek için izlenilmesi gereken 6 adım var. Bunlar;

  1. Ürün bilgilerini girme: Kullanışlı varyant yönetimi sayesinde ürün ve reçete bilgilerinizi hızlıca oluşturun.
  2. Sipariş alma: Online ya da offline kanallardan gelen siparişlerinizi sisteme girin.
  3. İş emri oluşturma: Üretilecek sipariş miktarı için iş emri oluşturun ve ihtiyaçları belirleyin.
  4. Planlama yapma: Oluşturulan siparişlere ve stok miktarlarına göre bir plan oluşturma.
  5. Üretim: Üretim süreçlerini operatör mobil uygulaması sayesinde gerçek zamanlı olarak takip edin.
  6. Raporlama: Tamamlanan sipariş, teslim tarihi ya da üretim süreçlerini kolayca raporlayın, gerçekleşen maliyetleri görün.

Hiçbir lisans kurulum ya da donanım masrafı olmadan en uygun maliyetle işleri buluta taşıma ve tüm üretim aşamalarını aynı gün içerisinde oluşturma imkanı sunan uygulama; hammadde, yarı mamul ve üretim süreçlerini gerçek zamanlı veriler ile planlamayı sağlıyor.

Tüm veriler tek ekrandan yönetilebilecek

Skala; kullanıcıların, muhasebe, pazaryeri ve e-ticaret entegrasyonu ile tüm siparişlerini tek bir yerden takip etmesini ve faturalandırmasını sağlıyor.

Kullanıcılar, uygulamadaki API ve webhook otomasyonları sayesinde makinelerini ya da diğer yazılımlarını entegre edebilecek.

Tüm veriler tek ekrandan yönetilebilecek

Uygulamanın paket fiyatları

Skala, kullanıcılar için 3 adet paket sunuyor. Her pakette ücretsiz deneme hizmeti ve 30 gün boyunca para iade seçeneği bulunan uygulamanın paket içerikleri; 1 aylık 300 TL, 1 yıllık 2880 TL, 3 yıllık 6900 TL şeklinde.

skala paket ücretleri