Türkiye İş Bankası’nın yeni finans uygulaması Nays, hayata geçirildi

Türkiye İş Bankası'nın günlük finansal ihtiyaçlarını sade ve kolay bir deneyimle karşılamak isteyenlere yönelik hayata geçirdiği yeni uygulaması Nays, yenilikçi ara yüzü, eğlenceli ve oyunlaştırılmış deneyimi ile hizmet veriyor.
Türkiye İş Bankası'nın yeni finans uygulaması Nays, hayata geçirildi

Türkiye İş Bankası tarafından hayata geçirilen Nays, hayatı kolaylaştıran, kullanıcılarına zaman ve para kazandıran, güvenilir ve eğlenceli finans uygulaması olmayı hedefliyor. Herhangi bir kullanım ücreti bulunmaya finans uygulaması, 12 yaşından büyük kişiler tarafından kullanılabiliyor.

Android ve IOS işletim sistemli cihazlara indirilebilen finans uygulaması, alışveriş anında indirim kazanma ya da hediye nakit para kazanarak alışveriş yapma, ücretsiz bir şekilde mesajlaşır gibi para gönderip alabilme ve alışveriş fırsatlarını yakalama imkanları sunuyor. Uygulama, Google Play ve App Store üzerinden indiriliyor.

Nays hesabına banka hesabından yapılacak ilk işlemde anında 10 TL hediye nakit para kazanılıyor. Banka hesabı işlemi, IBAN kopyalayıp, açıklama kısmına TCKN girilerek gerçekleştiriliyor. Ayrıca, en çok kullanılan e-ticaret siteleri ve önde gelen platformlarda finans uygulaması kullanılarak alışveriş yapıldığında indirim ya da hediye para kazanılıyor.

Örneğin kullanıcılar, istedikleri bir kafeden uygulama kartı ile aldığı takdirde %25 hediye para kazanıyor veya dijital platform üyeliklerinden yüzde %10 hediye para kazanıyor.

Kullanıcıya özel tanımlanan davet linki paylaşılarak indirip kayıt olan 10 kişiden kişi başı 10 TL, toplamda 100 TL hediye nakit para kazanılıyor. Aynı zamanda Şimdi Kazan oyunuyla oyundaki 4 kutudan 3’ünde aynı tutar bulunduğu zaman hediye nakit para kazanılıyor.

Nays ile Neler Yapılabilir?

Nays ile Neler Yapılabilir?

Finans uygulaması ile banka hesabından, banka kartından ya da İş Bankası Bankamatik’lerinden hesaba kolaylıkla para yükleniyor. 7/24 işlem yapma imkanı tanıyan uygulama, telefon rehberindeki diğer uygulama kullanıcılarına her an mesajlaşır gibi ücretsiz para gönderip alabiliyor.

Kullanıcılar kayıt olduktan sonra kullanıcı için bir tane dijital ön ödemeli kart yaratılıyor ve hesaba yüklenen paralar ile kart bakiyesi artırabiliyor. Artık sadece online alışverişlerde değil karekod ile ödeme yapılabilecek tüm POS cihazları üzerinden fiziki ödemeler kolayca yapılıyor. Kolayca alınan borç sistemi ile ödeme günü kullanıcılar tarafından belirleniyor.

Ayrıca 18 yaş altındaki çocuklar, ailelerinin onayıyla birçok sürpriz, indirim ve avantajla dolu Nays’ı kullanabiliyor. Nays, e-ticaret, ödeme hizmetleri, açık bankacılık ve B2B pazar yerleri konularında geleceğin platformlarını kurmayı hedefliyor.