Bonded: 24 Saatte İş ile işe alım süreçleri hızlanıyor

Bonded: 24 Saatte İş, kullanıma sunduğu uygulamasıyla teknolojiden yararlanarak genç nüfus ve istihdam sorunlarına çözüm olmak amacıyla hızlı işe alım süreci sağlıyor.
Bonded: 24 Saatte İş ile işe alım süreçleri hızlanıyor

Bonded: 24 Saatte İş, mobil teknolojiyi merkezine alan, yüksek sirkülasyon olan sektörlere hizmet eden, hızlı, pratik, güne en uygun işe alım çözümünü sağlıyor. Bu mobil uygulama sayesinde, adaya başvurusundan sonra 24 saat içerisinde geri dönüş yapılıyor.

Gizem Yasa ve Mert Yıldız‘ın kurduğu iş bulma uygulaması, şirketlere ise başvuru yığınlarının arasında kaybolmamaları, adaylara anında ulaşıp randevu vermeleri ve randevusuna gelmeyen adayları bildirebilmeleri için gereken tüm araçları sağlıyor. Teknolojinin gücünü kullanırken insan odağını kaybetmeden işe alım süreçlerini dönüştürmek, hızlandırmak ve maliyetleri azaltmak için yola çıkan Bonded: 24 Saatte İş, hem çalışan adayına, hem şirketlere değerli hissedecekleri bir işe alım süreci dizayn etmeyi hedefliyor.

Adecco, Caffe Nero, Manpower, USS gibi şirketlerin işe alım süreçlerini de yönetiyor. Uygulama, 1 dakikada ilan verme, adayların ilanla eşleşme skorlarını görme, adaylarla anında mesajlaşma, randevu ve geribildirim verme ve yakındaki adaylara ulaşma gibi kolaylıklar sağlıyor.

İş arayanları platformdaki doğru ilanlara yönlendirerek adayların başvuru yapmadan randevularını ayarlamalarını sağlayan platform, istihdam piyasasında hızlı ve verimli bir model kuruyor. Teknoloji odaklı, güvenilir ve pratik bir çözüm sunan insan kaynakları platformu, bir ‘mülakat pazar yeri‘ yaratıyor.

Geleneksel işe alım sürecinde olan işverenlerin elemanlarını seçtiği metotla şu anda adaylar işverenleri değerlendirme fırsatı buluyor. Adaylar, kendilerine uygun olmayan işlere başvurmamış oluyor, işverenlerse yanlış bir eleman seçiminde mali açıdan zarara uğramamış oluyor.

Bonded: 24 Saatte İş Nasıl Kullanılır?

“Biz size geri dönüş yapacağız” cümlesinin bir bahane olarak kullanılmasını engelleyen insan kaynakları platformu, istediği işi seçerek karşısına çıkan soruları cevaplayıp şirkete uyumlu olup olmadığını görüyor. Profiliyle eşleşen iş ilanları için şirketlerin takvimlerinde boşluk olan kısımlarda mülakat randevusu ayarlayabiliyor.

Sorular soncunda şirket uyumlu çıkmıyorsa iki taraf da zaman kaybı yaşamadan yeni iş ve çalışan arayışına devam ediyor. Uygulama, App Store, Google Play ve AppGallery üzerinden indirilebiliyor.