CRMilyo: CRM yazılımı ve müşteri ilişkileri yönetim paneli

Satış uzmanları için hazırlanan satış süreci yönetim yazılımı olan CRMilyo, kolay entegrasyonlarla müşterilere hızlı satış imkanları sunuyor.
CRMilyo: CRM yazılımı ve müşteri ilişkileri yönetim paneli

Müşterileri veya müşteri adaylarının bilgilerini yedekleyip kullanma olanağı sağlayan ve Digitexa tarafından geliştirilen CRMilyo, satış ekibini en iyi şekilde organize etmeyi amaçlayan bir CRM yazılımıdır.

CRMilyo, şirketlerin müşteri takibi yaparken aynı zamanda kullanıcılarının müşterilerine odaklanmasına, rakip analizi yapmasına ve hedef kitleye uygun müşterilerle çalışmasına imkan sunuyor. Takvim entegrasyonlarıyla etkinlikleri kolayca yönetebilen CRMilyo kullanıcıları, özelleştirilebilir CRM ve anlaşma yönetimi uygulamasıyla zaman tasarrufu yapabiliyor.

Google takvimi ve Outlook takvimi ile 2 yönlü takvim senkronizasyonu seçeneği sunan CRM yazılımı, her satış temsilcisinin takvim için senkronizasyonu ayrı bağlayabilmesini sağlıyor.

CRMilyo'nun özellikleri

CRMilyo’nun özellikleri

Sürükle ve bırak, özel kart rengi ve bir sonraki önemli şeye odaklanmaya yardımcı olacak gelişmiş filtreler içeren kanban CRM işlem hatları sunan yönetim paneli, birden çok işlem hattı oluşturma, hedef kitlesine özel müşteriler için e-postalar gönderme, satış temsilcisine anlaşma atama, notlar ekleme, aramaları günlüğe kaydetme ve hatırlatıcılarla takip etkinlikleri oluşturma gibi özellikler sunuyor.

Verileri bölümlere ayırmak ve satış temsilcilerinin atması gereken bir sonraki adımı kolayca belirlemek için gelişmiş filtre sunan panelde, satış temsilcisinin neyi görebileceğini ve yönetebileceğini seçme, şirkette neler olduğunu ve satış temsilcilerinin anlaşmaları nasıl ele aldığını görmeyi sağlayan pano, şirket üretkenliğini arttırmayı hedefleyen faaliyetler bölümü, kişilerin web sitesini ziyaret ettiklerinde web formlarını görüntüleyebilmesi ve yakında kullanılabilecek şirketlerin müşterileri için ürün veya hizmet oluşturarak onlara teklif gönderme seçenekleri de bulunuyor.

CRMilyo’nun fiyatları

CRmilyo'nun fiyatları

CRMilyo’yu kullanmak isteyenler için üç tane paket seçeneği bulunuyor. İhtiyaca ve bütçeye göre ayarlanan bu paketler, istenilen zamanda iptal edilebiliyor.

Kullanıcılar, aylık 19 TL ödemesi olan planda 14 gün ücretsiz deneme, müşteri adayı, anlaşma, satış süreci yönetimi, basit veri içe aktarma, kolay özelleştirme, şirket başına 500 açık anlaşma sınırı ve kişiselleştirilebilir satış süreçlerine sahip olabiliyor.

Kullanıcılar, aylık 49 TL ödemesi olan planda 14 gün ücretsiz deneme, entegrasyonlar, müşteri adayı, anlaşma, API erişimi, satış süreci yönetimi, basit veri içe aktarma, kolay özelleştirme, şirket başına 10.000 açık anlaşma sınırı, çift yönlü e-posta eşitleme ve kişiselleştirilebilir satış süreçlerine sahip olabiliyor.

Kullanıcılar, özel ödemesi olan planda 14 gün ücretsiz deneme, CRM danışmanı entegrasyonlar, müşteri adayı, anlaşma, API erişimi, satış süreci yönetimi, basit veri içe aktarma, kolay özelleştirme, şirket başına 100.000 açık anlaşma sınırı, çift yönlü e-posta eşitleme ve kişiselleştirilebilir satış süreçlerine sahip olabiliyor.

Tüm verilerini Türkiye’de yedekleyen ve saklayan yönetim paneli, veri güvenliğini korumayı öncelikli olarak hedefliyor.