EkoTicari Nedir?

EkoTicari nedir sorusuna cevap olarak, işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik yeni nesil bulut tabanlı ticari yazılımlardır, denebilir.
EkoTicari Nedir?

Şirketlerin iş akışını takip etme ve raporlama yapmalarını sağlıyor. EkoTicari nedir, e-devlet uygulamalarını ve tüm e-Belge hizmetlerine giren e-Fatura, e-Defter gibi hizmetlerini tek ekranda yöneten ve girişimciler ile KOBİ'lerin ticari yazılım ihtiyacını karşılamak için uygulanan geliştirilmiş bulut tabanlı bir yazılımdır.

EkoTicari nedir, hangi hizmetleri kapsar sorusuna cevap olarak, şirketlerin tüm ihtiyaçları için var olan ekoTicari, muhasebe yönetimi, finans yönetimi, envanter yönetimi, sabit kıymet yönetimi, satış/satın alma, sipariş yönetimi, ihracat yönetimi, ithalat yönetimi gibi operasyonel modüller ile e-uygulamaları (e-fatura, e-defter, e-arşiv vb.) ve bilgilendirme servislerini kapsayan hizmetler veriyor.

Muhasebe işlemlerini muhasebe, finans, envanter yönetimi modülleri ile kolaylaştırarak satın alma ve e-ticaret gibi modülleriyle satış ve siparişleri yönetmeyi sağlıyor. ekoTicari nedir, hangi işletmeler yararlanır sorusuna yönelik, mikro, küçük, orta ve büyük işletmeler, ekoTicaret hizmetinden yararlanabiliyor.

EkoTicari Avantajları Nelerdir?

EkoTicari nedir sorusunun cevabı niteliğinde en büyük özelliği bulut tabanlı bir yazılım olması nedeniyle donanım, veri güvenliği ve yedekleme maliyetlerini büyük ölçüde azaltıyor. Kullanıcı dostu arayüzü ile uzman desteğine ihtiyaç duymadan kullanılıyor, istenilen yerden erişerek, gelişmiş raporlamalar yapılıyor.

İşlemleri dijitale taşıyan ekoTicari, hızlı, etkili ve hatasız takip imkanı ile işletmelerin etkili şekilde yönetilmesini sağlıyor. İhtiyaç dahilinde; satın alınan EkoTicari paketlerine göre sitelerin dijital dönüşüm uzmanlarından 7/24 ücretsiz destek alma imkanı sağlanıyor.

EkoTicari nedir, avantajları nelerdir denildiğinde, kurulum ve bakım maliyetlerini azaltmak, lisans bedeli ödememek, donanım maliyetlerini %80 azaltmak, verileri güvenle saklamak, uzman desteğine gerek olmayan kolay bir kullanıma sahip olmak, tüm cihazlardan istenilen zamanda erişim sağlamak, kolay raporlamalar ile işleri anlık olarak yönetmek ve bir sorun olduğunda dijital şekilde hızlı destek almak gibi avantajlar sağlıyor.

EkoTicari'nin Özellikleri Nelerdir?

EkoTicari nedir, özellikleri nelerdir sorusu için; bulut tabanlı uygulamaların mekan bağımsız iş yönetimi sağlama konforu ve dönüşüm ürünlerini de barındıran tam paket içeriği ile ek maliyetlere katlanmadan hizmet alma imkanı sağlayan ekoTicari, sahip olduğu geniş hizmet alanıyla çok sayıda özelliği bir arada barındıran paketler arasında geçişi dakikalar içinde yapıyor.

Şirketler, iş süreçlerini verimli ve etkin yönetirken süreçlerdeki hataları azaltmış ve hız kazanmış oluyor. Kişiselleştirilebilir özelliği ile istenilen tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılıyor. Sahip olduğu kolay yazılımla programlama dili bilmeye gerek duymadan kolay ve hızlı görsel uyarlama, geliştirme özellikleri sağlıyor.

EkoTicari nedir, şirketime ne gibi faydalar sağlar sorularını merak ediyorsanız, menüler ve ürün ağacı içerisinde kaybolmadan hızlı arama seçeneği, kısayol tuşlarında özelleştirme, hızlı ve esnek yapısı sayesinde akla gelen tüm raporları kolayca oluşturabilme, parametrik modül ve ekranları ile işletmeye ve kişiye özel tasarlanma fırsatları ile her işletmenin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Son yapılan işlemin sahibi ve istenen işlemin kilitlenerek korumaya alınması ile güvenlik sağlıyor, iş aileleri, ürün aileleri, şube ya da kâr merkezleri ayrıştırılıyor, dövizli işlemleri yaparken TCMB kur aktarımı ile otomatik hesaplamalar yapılıyor ve banka bilgileri ve vergi işlemleri kolayca yönetiliyor ve otomatik servislerle (MT940) ve e-beyanname belgeleri ile eşleştiriliyor.

Sistemin kendisinde olan hazır entegrasyonlara ek olarak entegrasyon tanımları yapılıyor, hareket kodları belirleniyor, firma sahipleri, firma işyeri tanımı yaparak ayrı yapıları yönetirken aynı zamanda toplu olarak işleri yönetebiliyor ve tüm nakit akışı anlık, periyodik ya da tarih aralığında izleniyor. Bu özelliklerin hepsi, ekoTicari nedir sorusunun cevabını oluşturuyor.