Gamer Arena, kripto para birimi GAU Token’ı yurt dışı piyasalarına açtı

Gamer Arena'nın kendine ait kripto para birimi GAU Token yurt dışı piyasalarına açıldı. Bir yıldır Türkiye'de sadece Icrypex'te işlem gören GAU Token, dünyanın önemli kripto para borsalarından biri olan AscendEX'de işlem görmeye başladı.
Gamer Arena, kripto para birimi GAU Token'ı yurt dışı piyasalarına açtı

Türkiye’nin rekabetçi oyun platformu olan Gamer Arena, kendi kripto para birimi GAU Token’ı yurt dışı piyasalara açtı. Ayrıca GAU Token, Coingecko’nun Top20 listesinde 16. sırada yer alan küresel kripto para borsası AscendEX’te itibariyle işlem görmeye başladı.

Gamer Arena’nın küresel oyun pazarına açılmasında önemli bir basamak olan GAU Token’ın yurt dışı piyasalarda işlem görmesi farklı borsalara kote olmasıyla devam edecek. AscendEX’in yanı sıra ilerleyen günlerde GAU Token, CoinMarketCap’te üst sıralarda yer alan bir başka kripto para borsasında daha işlem görecek. Bu sayede Gamer Arena yurt dışındaki oyunculara daha rahat erişmeyi ve oyuncu sayısı ile birlikte platformdaki rekabeti ve heyecanı da daha fazla artırmayı hedefliyor.

GAU Token, küresel kripto para borsası AscendEX’te listelendi

Gamer Arena Token’ın AscendEX’te listelenmesinin ardından görüşlerini belirten Gamer Arena Kurucu Ortağı ve CEO’su Kerim Yılmaz, “Gamer Arena’da oyunculara 30 farklı popüler oyunda istedikleri yerde ve zamanda mücadele etme ve kendilerini kanıtlama imkanı tanırken, mücadelelerin sonucunda kripto paramız GAU Token’ı kazanabilecekleri bir rekabetçi oyun platformu sunuyoruz. GAU Token’ın global borsalarda ilk kez listelenmesiyle birlikte kripto paramız bütün dünyadan erişime açılıyor.

Gamer Arena Token’ın listelenmesiyle birlikte platformumuzda blok zincir entegrasyonlarını da tamamlayıp bütün dünyadan erişilebilir konuma gelmeyi planlıyoruz. GAU Token’ı global dolaşıma sokarak bir yerde Gamer Arena’yı da küresel oyun rekabetine açıyoruz. Bu sayede küresel oyuncuların katılımıyla platformumuzu zenginleştiriyor ve rekabeti daha da heyecanlı bir hale getirirken oyuncular için de daha kazançlı bir yapıya doğru evriliyoruz” dedi.

Gamer Arena, ücretsiz düellolarla oyuncuların rekabet duygusunu ateşleyerek gerçekleştirdiği ücretli düellolarla bütün oyuncuların en büyük hayali olan “oyun oynayarak para kazanma fırsatını” gerçeğe dönüştürerek her geçen gün kullanıcı sayısını artırıyor. Oyuncular, platform içinde kazandıkları kripto para birimi olan Gamer Arena Token’ı diledikleri zaman kripto para borsalarında nakit paraya dönüştürebiliyorlar.

Gamer Arena Hakkında

Gamer Arena birçok Mobil, PC ve Konsol oyununda oyuncuların istedikleri yerden düello ve turnuvalarla mücadele edebildikleri, kripto para ve ödüller kazanabildikleri bir rekabetçi oyun platformudur.

gamerarena.com adresi üzerinden herkese açık olan Gamer Arena, 400.000 üzerindeki kullanıcı sayısı ile Türkiye’nin en büyük ve en aktif rekabetçi oyun topluluğu oluşturuyor.